Duminică, 23 Ianuarie 2022
  6 Răspunsuri
  5.9K vizite
0
Voturi
Anula
Salut, uneori funcționează și alteori nu. Nu știu ce o face să funcționeze. Evidențiez o întreagă coloană pentru a găsi după selecție. În Super Find, În: selecție Tip: Textul conține: Valoare Rezultat:. Găsește tot ce vreau, dar în partea de jos scrie „Select by: Row (Select), uneori va selecta toate rândurile asociate și uneori nu o va face. Nu știu cum să o fac să o facă tot timpul sau de ce nu funcționează.  

  select-nu-working.png
de ani în urmă 2
·
#2444
0
Voturi
Anula
Bună galactic25,

Vă mulțumim pentru feedback. Am verificat funcția de pe computer, a funcționat bine.

Pentru a fi sigur, după ce ați selectat Rând în partea de jos, ți-ai amintit să dai clic pe Selectați buton?

Dacă ați făcut-o și Kutools nu a selectat rândurile, vă rugăm să ne trimiteți informațiile despre sistemul dvs. de operare ( Ce versiune de sistem de operare Windows rulez?  ), versiunea Excel și limba pe care o utilizați pe computer.

Mulțumesc în avans. :)

Amanda
de ani în urmă 2
·
#2445
0
Voturi
Anula
Mi-am dat seama de problema. Va face doar aprox. 5,000 de înregistrări. Nu va face 10,000 de înregistrări. Peste 5,000 pare să fie prea mult pentru a le gestiona.
de ani în urmă 2
·
#2446
0
Voturi
Anula
Adică 5,000 de înregistrări la un moment dat. Puteți face primele 5,000, apoi alte 5,000 și alte 5,000 la momente separate și va funcționa.
de ani în urmă 2
·
#2447
0
Voturi
Anula
Mulțumesc de informație. Voi întreba echipa noastră de dezvoltare dacă limita funcției poate fi extinsă.

Amanda
de ani în urmă 2
·
#2448
0
Voturi
Anula
Bună galactic25,

Potrivit dezvoltatorului de caracteristici, limita poate fi extinsă și ea lucrează la ea. Cu toate acestea, va dura ceva timp, așa că vă rugăm să așteptați cu răbdare.

Și vă mulțumim pentru feedback-ul dvs. care va îmbunătăți produsele noastre!

Amanda
de ani în urmă 2
·
#2449
0
Voturi
Anula
Bună galactic25,

Vă rugăm să reinstalați Kutool pentru Excel 26.0, dezvoltatorul a extins deja limita pentru această funcție: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Dacă aveți alte întrebări, vă rugăm să nu ezitați să-mi spuneți.

Amanda
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.