By restaurare2378 duminica, 28 ianuarie 2018
Răspunsuri 10
Preferințe 0
Vizualizări 7.1 K
Voturi 0
A avut o accidentare cu mașina și angajatorul meu a înlocuit întregul laptop. Upgrade inclus la Office 2016. Am încercat să instalez Kutools folosind cheia mea de licență din 2013 și primesc un mesaj de eroare care spune că trebuie să cumpăr o copie nouă.

Vă rugăm să sfătuiți - am avut impresia că cumpărați o dată, folosiți pentru totdeauna.

Multumesc,
Șiră
Buna,
Please contact me with your order information to jaychivo@extendofficePentru a..
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Am trimis informații prin e-mail săptămâna trecută. Vă rugăm consultați.

Multumesc,
Șiră
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Ai primit e-mail-ul meu?
If no, please try to contact us via sales@extendoffice.com sau jaychivo@extendofficePentru a..
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Am făcut-o și am răspuns spunând că cheia nu funcționează. Ti-am trimis o captură de ecran și pentru tine. Vă rugăm consultați!
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Jay - Trebuie să știu ce să fac aici. Am actualizat acest subiect săptămâna trecută și ți-am trimis o captură de ecran într-un e-mail în urmă cu o săptămână.

Vă rugăm consultați. Mulțumiri!
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Ai primit e-mail-ul meu?
Multumesc.
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Nu Nu am. Singurul e-mail pe care l-am primit este notificarea automată de la acest forum. Jay - asta a durat de mai bine de o lună. Sper că ai o rezoluție pentru mine.
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,

Pentru orice probleme legate de informațiile privind licența, vă recomandăm să ne contactați prin e-mail cu informațiile despre comandă.
If you have not received our emails, please try to contact us via jaychivo@extendoffice.com sau support@extendofficePentru a..
Multumesc.
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Qiu,

I don't know how much clearer I can be on this. I have replied to Jay via email on two occasions and included my order information. I will do so again today with one email to javchivo@extendoffice.com and one email to support@extendofficePentru a..
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Ne pare rău, se pare că nu am primit e-mailurile dvs.
Îmi puteți spune adresa dvs. de e-mail sau titlul subiectului e-mailurilor?
·
de ani în urmă 6
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet