Duminică, 28 Ianuarie 2018
  10 Răspunsuri
  7.1K vizite
0
Voturi
Anula
A avut o accidentare cu mașina și angajatorul meu a înlocuit întregul laptop. Upgrade inclus la Office 2016. Am încercat să instalez Kutools folosind cheia mea de licență din 2013 și primesc un mesaj de eroare care spune că trebuie să cumpăr o copie nouă.

Vă rugăm să sfătuiți - am avut impresia că cumpărați o dată, folosiți pentru totdeauna.

Multumesc,
Șiră
de ani în urmă 6
·
#1429
0
Voturi
Anula
Buna,
Vă rugăm să mă contactați cu informațiile despre comandă . :)
de ani în urmă 6
·
#1430
0
Voturi
Anula
Am trimis informații prin e-mail săptămâna trecută. Vă rugăm consultați.

Multumesc,
Șiră
de ani în urmă 6
·
#1431
0
Voturi
Anula
Buna,
Ai primit e-mail-ul meu?
Dacă nu, vă rugăm să încercați să ne contactați prin or .
de ani în urmă 6
·
#1432
0
Voturi
Anula
Am făcut-o și am răspuns spunând că cheia nu funcționează. Ti-am trimis o captură de ecran și pentru tine. Vă rugăm consultați!
de ani în urmă 6
·
#1433
0
Voturi
Anula
Jay - Trebuie să știu ce să fac aici. Am actualizat acest subiect săptămâna trecută și ți-am trimis o captură de ecran într-un e-mail în urmă cu o săptămână.

Vă rugăm consultați. Mulțumiri!
de ani în urmă 6
·
#1434
0
Voturi
Anula
Buna,
Ai primit e-mail-ul meu?
Multumesc. :)
de ani în urmă 6
·
#1435
0
Voturi
Anula
Nu Nu am. Singurul e-mail pe care l-am primit este notificarea automată de la acest forum. Jay - asta a durat de mai bine de o lună. Sper că ai o rezoluție pentru mine.
de ani în urmă 6
·
#1436
0
Voturi
Anula
Buna,

Pentru orice probleme legate de informațiile privind licența, vă recomandăm să ne contactați prin e-mail cu informațiile despre comandă.
Dacă nu ați primit e-mailurile noastre, vă rugăm să încercați să ne contactați prin or .
Multumesc. :)
de ani în urmă 6
·
#1437
0
Voturi
Anula
Qiu,

Nu știu cât de clar pot fi în acest sens. I-am răspuns lui Jay prin e-mail de două ori și am inclus informațiile despre comandă. O voi face din nou astăzi cu un e-mail către și un e-mail către .
de ani în urmă 6
·
#1438
0
Voturi
Anula
Buna,
Ne pare rău, se pare că nu am primit e-mailurile dvs.
Îmi puteți spune adresa dvs. de e-mail sau titlul subiectului e-mailurilor? :)
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.