Marţi, 27 februarie 2018
  6 Răspunsuri
  5.6K vizite
0
Voturi
Anula
Bună, folosind versiunea de încercare pentru a ști dacă îmi satisface nevoile, m-am concentrat pe câteva probleme:

1. Există vreo modalitate mai scurtă pentru mine de a insera căi de fișiere și nume de fișiere (ca atașamente), cu excepția metodei copy-past? Opțiunea de hyperlink nu funcționează. Atașamentele nu apar pe ecranul destinatarului.
2. După ce am trimis e-mailurile în bloc prin Outlook sau serverul de expediere al expeditorului, acestea nu apar în e-mailurile trimise din contul expeditorului, așa că nu pot confirma în numele meu că au fost trimise.

Multumesc in avans
tlimon
de ani în urmă 6
·
#1486
0
Voturi
Anula
Buna,
Aceasta este întrebarea despre Kutools pentru Outlook?
Vă rugăm să încercați să fiți mai precis cu privire la întrebarea dvs.
Avem nevoie de informații mai detaliate.
Multumesc pentru raspuns. Nu, este vorba despre excel :kutools>enterprise>create listă de corespondență și se referă la câmpurile 1.attachments : există o modalitate mai simplă și mai rapidă de a insera atașamente, cu excepția metodei copy-paste unul câte unul?
2.e-mailuri trimise prin serverul de ieșire sau Outlook: după ce le-am trimis, nu găsesc nicăieri e-mailuri trimise în contul expeditorului.
de ani în urmă 6
·
#1488
0
Voturi
Anula
Buna,
Vă rugăm să încercați să vă trimiteți e-mailuri.
Ai primit mailurile?
Vom încerca să îmbunătățim câmpurile de atașamente în viitor. :)
Vă rugăm să spuneți să utilizați setările conturilor dvs. de e-mail pentru a trimite e-mailuri.
Multumesc.
Da, mi-am trimis e-mailuri de testare și le-am primit. Dar când trimit e-mailuri individualizate în vrac prin kutools, nu le pot găsi nicăieri în „dosarul trimis” al contului meu de e-mail, fie în LiveMail, fie Outlook sau Thunderbird etc. Setările contului meu de e-mail sunt cunoscute; sunt setările Gmail.
de ani în urmă 6
·
#1490
0
Voturi
Anula
Buna,
Vă rugăm să vă autentificați contul de gmail pe gmail.com și îl veți vedea în folderul trimis. :)
Am aceeasi problema. Încerc să creez o listă de e-mail care să atașeze fișierul care se potrivește cu persoana care are datele pe care le-am colectat. Am folosit „Lista de fișiere de import” pentru a prelua căile fișierelor. Cu toate acestea, nu se va trimite cu atașamentul conectat și nu sunt sigur de ce.

Orice îndrumare?
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.