Luni, 28 Martie 2022
  5 Răspunsuri
  14.7K vizite
0
Voturi
Anula
Această caracteristică permite utilizatorilor să invoce funcțiile încorporate ale KUTOOLS folosind codul VBA, după cum urmează:

1. Adăugați o referință la KutoolsforExcel în proiect (așa cum se arată în figura următoare)

Anunturi Alt + F11 comenzi rapide pentru a deschide editorul VB în Excel, apoi faceți clic Instrumente > Referințe ... pentru a adăuga KutoolsforExcele ca referințe în proiectul VBA.

VBA-01.png
VBA-02.png

2. Folosește ApelațiKutoolsAction metodă într-un cod VBA pentru a apela o anumită funcție a KUTOOLS, care conține un parametru de tipul de enumerare Actions care specifică ce funcție să apeleze în mod specific, cum ar fi următorul cod:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
de ani în urmă 2
·
#2592
0
Voturi
Anula
Ce este Sondajul de satisfacție a oaspeților Kroger?

Sondaj de clienți Kroger

Sondajul krogerstoresfeedback.com este un sondaj online realizat de magazinul de supermarket Kroger pentru a obține feedback de la clienții lor și feedback cu privire la produsele și serviciile lor. Profitând de sondajul Kroger, clienții pot interacționa cu ei prin intermediul acestei recenzii și pot scrie recenzii autentice despre călătoria și experiențele lor de cumpărături cu magazinul Kroger.
de ani în urmă 2
·
#2622
0
Voturi
Anula
Îmi place blogul tău, super interesant și informativ.
1 ani în urmă
·
#2793
0
Voturi
Anula
Bună,
Încerc să adaug Kutools for Word în același mod, dar în instrumente - referințe îmi lipsește „KutoolsforWord”, mă puteți ajuta, vă rog? (Desigur că l-am instalat :) )
1 ani în urmă
·
#2796
0
Voturi
Anula
Bună,
Încerc să adaug Kutools for Word în același mod, dar în instrumente - referințe îmi lipsește „KutoolsforWord”, mă puteți ajuta, vă rog? (Desigur că l-am instalat :) )


Ne pare rău, nu îl avem în Kutools for Word.:)
1 ani în urmă
·
#3475
0
Voturi
Anula
da kutools nu sunt disponibile pentru word
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.