Vineri, 13 Mai 2022
  1 Răspunsuri
  7.8K vizite
0
Voturi
Anula
Excel se blochează de fiecare dată când încerc să navighez în panoul Workbook & Sheet. dă următoarea eroare „încălcare a accesului Excel la adresa 000000000245776E în modulul „PaneforKutools64.dll”. Citiți adresa 0000000000007328'. Am dezinstalat Kutools și am achiziționat cea mai nouă versiune și am instalat-o. Încă aceeași prăbușire. Am constatat că instalarea a fost instalată pe 32 de biți și că sistemul meu și Office 365 sunt ambele pe 64 de biți. Vă rugăm să ajutați, această eroare mi-a împiedicat productivitatea și stresul crește fără ușurința de utilizare oferită de Kutools.

Rulează Windows 8.1 pe 64 de biți
RAM: 8.00 GB
Oficiul pentru 365

Vă mulțumim pentru că ați oferit un astfel de produs minunat, am folosit Kutools de peste un deceniu.
1 ani în urmă
·
#2713
0
Voturi
Anula
Salut,

Eroarea apare numai atunci când o foaie de lucru este extrem de complicată în circumstanțe excepționale. Deci, puteți verifica dacă eroarea apare numai în foaia de lucru pe care ați menționat-o mai sus sau în orice fișă de lucru?

Dacă apare doar într-o anumită fișă de lucru, vă rugăm să ștergeți informațiile dvs. private și să atașați fișierul aici, dacă este posibil. Sau puteți trimite fișierul pe e-mail: . Pentru ca numai echipa de asistență să vadă fișierul și vom păstra informațiile dumneavoastră în fișier în siguranță.

Și vă rugăm să vă asigurați că ați instalat cea mai nouă versiune a noastră (Click Ajutor > Despre Noi pentru a vedea dacă versiunea este 26.00).

Amanda
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.