By B040 joi, 03 noiembrie 2022
Răspunsuri 3
Preferințe 0
Vizualizări 4.5 K
Voturi 0
Pe un computer nou cu Win10 instalat a fost instalată prima versiune 24.00 a Ku Tools for Excel.
Licența este cumpărată când versiunea KuTools este înregistrată.
Când vreau să verific actualizările, primesc mesajul de eroare „Se verifică eroarea de actualizare, vă rugăm să încercați din nou mai târziu”.
Am descărcat versiunea 26.10 și am redeschis Excel, încă văd vechea versiune 24.00.
Cum pot face upgrade la cea mai nouă versiune?

De asemenea, meniul filtrului special nu inițiază nimic. cum pot sa fac asta sa functioneze? Am încercat același lucru pe computerul unui coleg și acolo totul funcționează pe versiunea 24.00
Motivul pentru care ați cumpărat acest instrument a fost opțiunile speciale de filtrare, dar acestea nu funcționează.
Salut,

Dacă ați descărcat versiunea 26.10 și ați instalat-o cu succes, Kutools ar trebui să fie actualizat. Dacă nu, vă rugăm să încercați să dezinstalați Kutools pentru Excel de pe computer și apoi să descărcați și să instalați 26.10,

Dacă mai sunt întrebări, nu ezitați să mă întrebați.

Despre filtrul special, vă rugăm să încercați din nou după ce instalați 26.10. Dacă tot nu funcționează, vă rugăm să verificați limba și versiunea Excel pe care o utilizați. Și verifică dacă sunt aceleași cu ale colegului tău?

Amanda
·
1 ani în urmă
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna Amanda,
Am dezinstalat totul și am reinstalat noua versiune. Acum sunt pe 26.10 și totul funcționează acum.
Pot folosi din nou filtrul meu special
·
1 ani în urmă
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna din nou,

E plăcut să aud asta! Dacă aveți alte întrebări, vă rugăm să nu ezitați să le întrebați

Amanda
·
1 ani în urmă
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet