By ndjackson75 joi, 06 iulie 2023
Răspunsuri 2
Preferințe 0
Vizualizări 3.9 K
Voturi 0
Din anumite motive, astăzi mi s-a cerut să introduc o parolă VBA unde acest lucru nu s-a mai întâmplat niciodată. În general, nu mă deranjez cu scripturi și altele - doar am concatenat unele celule când apare acest mesaj. Niciuna dintre parolele pe care le cunosc nu va funcționa și când anulez primesc un mesaj de eșec catastrofal.
Buna,

Pentru a înțelege mai bine situația, ne puteți oferi mai multe detalii? Mai exact, am dori să știm dacă această solicitare a parolei a apărut după utilizarea unei caracteristici specifice a Kutools pentru Excel sau a oricăror alte acțiuni în cadrul programului. Aceste informații ne vor ajuta să identificăm cauza potențială a problemei și să vă oferim o soluție adecvată.

Apreciem cooperarea dumneavoastră și așteptăm cu nerăbdare să vă ajutăm în continuare.

Amanda
·
în urmă 10 luni
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,

De asemenea, puteți încerca să activați modul compatibil făcând clic Ajutor > Centrul de setări și selectarea Activați modul compatibil pe fila Kutools.
compatibil.png


Dacă problema persistă chiar și după reinstalare, în Centrul de setări fereastră, faceți clic pe Trimitere eroare.

Mulțumesc în avans.

Amanda
·
în urmă 10 luni
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet