Joi, 27 august 2020
  4 Răspunsuri
  6.3K vizite
0
Voturi
Anula
Bună tuturor,
Am folosit butonul „Trimite e-mailuri” de pe KUTools pentru a trimite memento-uri pentru facturile noastre către clienții noștri. Am atașat o captură de ecran cu cum arată corpul e-mailului aici, precum și registrul de lucru care este folosit pentru a-l crea. Există un tabel în corpul e-mailului care este generat de codul HTML într-o celulă.

Cu cea mai recentă versiune de KUTools, aceasta a încetat să funcționeze. În loc să creeze tabelul așa cum vedeți în captura de ecran Corpul mementoului, acesta pune doar tot codul HTML în corpul lor fără a crea tabelul. Ai idee ce a fost actualizat sau cum pot remedia asta?

Apreciez ajutorul tau!
de ani în urmă 3
·
#2177
0
Voturi
Anula
Tocmai am observat că Atașamentele nu ajung. Îmi pare rău pentru asta; dar voi descrie mai jos.
Am o coloană intitulată „Corpul e-mail”. Această coloană conține HTML în interiorul celulei. Am lipit mai jos ce vreau să spun.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Număr de factură Data facturii NOI Întâlnim Valoarea facturii
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>


În versiunea anterioară a KU Tools, când am făcut clic pe Trimite e-mailuri și am pus coloana de corp de e-mail în caseta de e-mail, ar fi făcut un tabel frumos în corpul e-mailului. Cu cea mai recentă actualizare, doar atrage textul HTML de mai sus fără a crea un tabel.

Sper că acest lucru ajută la explicație.
multumesc!
de ani în urmă 3
·
#2178
0
Voturi
Anula
Ne pare rău, îl vom arunca o privire și vom încerca să îl îmbunătățim în curând.
de ani în urmă 3
·
#2179
0
Voturi
Anula
Bună Excelfani,

Apreciază răspunsul. Vreo actualizare despre cum merge asta?
de ani în urmă 3
·
#2180
0
Voturi
Anula
Buna,
Dacă ați achiziționat software-ul, vă rugăm să ne contactați prin .

Avem o soluție rapidă pentru această problemă. Mulțumiri.
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.