Marți, 22 august 2023
  4 Răspunsuri
  2.8K vizite
0
Voturi
Anula
unde pot găsi kutool pentru excel 29.00 jurnalul de modificări și îmbunătățirile caracteristicilor
în urmă 8 luni
·
#8397
0
Voturi
Anula
Salut,

De acum, Kutools pentru Excel versiunea 29.0 nu a fost publicată oficial și, prin urmare, nu există un jurnal de modificări disponibil pentru această versiune.

Vă rugăm să rețineți că ceea ce aveți în prezent este o versiune beta, iar detaliile finale ale lansării vor fi furnizate odată ce versiunea va fi lansată oficial.

Dacă mai aveți întrebări sau nelămuriri, vă rugăm să nu ezitați să întrebați.

Amanda
în urmă 8 luni
·
#8398
0
Voturi
Anula
tu actualizezi și mă ghidezi să fac upgrade la 29.00, dar este groaznic, știu doar că este beta și nu există alte detalii.
în urmă 8 luni
·
#8399
0
Voturi
Anula
Salut,

De acum, Kutools pentru Excel versiunea 29.0 nu a fost publicată oficial și, prin urmare, nu există un jurnal de modificări disponibil pentru această versiune.

Vă rugăm să rețineți că ceea ce aveți în prezent este o versiune beta, iar detaliile finale ale lansării vor fi furnizate odată ce versiunea va fi lansată oficial.

Dacă mai aveți întrebări sau nelămuriri, vă rugăm să nu ezitați să întrebați.

Amanda
salut luminos,

Îmi cer scuze pentru orice confuzie. Apreciez clarificarea ta. Kutools pentru Excel 29.0 este într-adevăr o versiune oficială. Vom lansa în curând jurnalul de modificări pentru această versiune.

Dacă mai aveți întrebări sau dacă vă pot ajuta cu orice altceva, vă rugăm să nu ezitați să întrebați.

Amanda
în urmă 8 luni
·
#8401
0
Voturi
Anula
tu actualizezi și mă ghidezi să fac upgrade la 29.00, dar este groaznic, știu doar că este beta și nu există alte detalii.
Buna,

Am vrut să vă anunț că jurnalul de modificări pentru Kutools 29.00 este acum disponibil. Îl puteți găsi accesând acest link:
https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/8400-kutools-for-excel-29-00-release-notes.html

Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de asistență, nu ezitați să contactați. Suntem aici pentru a vă ajuta.

Toate cele bune,
Amanda
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.