Vineri, 20 august 2021
  3 Răspunsuri
  7.8K vizite
0
Voturi
Anula
Dacă îmi folosesc acreditările de serviciu cu Excel la locul de muncă și vreau ca kutools să fie suplimentul meu la locul de muncă, pot, în cazul în care am demisionat de la locul meu de muncă și nu am acces la aceleași acreditări pentru Excel, pot folosi în continuare kutools pe computerul meu personal cu acreditările mele personale Excel?
 
de ani în urmă 2
·
#2282
0
Voturi
Anula
Buna,

Vă mulțumim că ne-ați contactat.

Despre licență, puteți să instalați și să utilizați o copie a software-ului pe dispozitivul licențiat și să instalați o altă copie pe un dispozitiv portabil pentru utilizare de către singurul utilizator principal al dispozitivului cu licență.

Dacă instalați o copie a Software-ului pe un Terminal Server sau Citrix Server, este necesară o licență de aplicație desktop separată pentru fiecare desktop de pe care este accesată aplicația.

Pentru mai multe informații despre EULA, vă rugăm să vizitați: http://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html
1 ani în urmă
·
#2764
0
Voturi
Anula
Buna,
după ce am citit mai multe postări despre acest subiect, încă nu îmi este clar ce se află în spatele dispozitivului portabil care este menționat în acordul de licență:
„D. Dispozitiv portabil. Puteți instala o altă copie pe un dispozitiv portabil pentru a fi utilizată de către singurul utilizator principal al dispozitivului licențiat.”
Adică doar un stick USB sau un hard disk extern? Și dacă da, cum instalez Kutools for Excel pe un astfel de dispozitiv și îl folosesc mai târziu pe orice computer cu Microsoft Office instalat?
Și dacă un laptop este permis și ca dispozitiv extern de ce acest lucru nu este descris clar?
1 ani în urmă
·
#2765
0
Voturi
Anula
Buna,
după ce am citit mai multe postări despre acest subiect, încă nu îmi este clar ce se află în spatele dispozitivului portabil care este menționat în acordul de licență:
„D. Dispozitiv portabil. Puteți instala o altă copie pe un dispozitiv portabil pentru a fi utilizată de către singurul utilizator principal al dispozitivului licențiat.”
Adică doar un stick USB sau un hard disk extern? Și dacă da, cum instalez Kutools for Excel pe un astfel de dispozitiv și îl folosesc mai târziu pe orice computer cu Microsoft Office instalat?
Și dacă un laptop este permis și ca dispozitiv extern de ce acest lucru nu este descris clar?


O cheie este ca o persoană să o folosească în două bucăți. :)
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.