By sandeeprhce5@gmail.com luni, 29 aprilie 2019
Răspunsuri 34
Preferințe 0
Vizualizări 10.2 K
Voturi 0
Am descărcat o versiune de încercare a KuTools for Words (Latest One), dar după instalarea și activarea KuTool nu apare ca o filă în MS Word 2007. Vă rugăm să rezolvați.
Buna,
Vă rugăm să încercați să descărcați și să instalați această versiune.

https://download.extendoffice.com/downloads/WordKutools.exe
·
de ani în urmă 5
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Încă nu funcționează după instalarea celui mai nou program.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,

Vă rugăm să accesați managerul de suplimente Word. Vă rugăm să încercați să activați suplimentele Kutools în managerul dvs. de suplimente Word.

Sau postați aici o captură de ecran a managerului de suplimente Word.

Mulțumesc în avans.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Am si eu aceeasi problema. Conversia arată dacă am un document *.doc deschis (dați clic pe Pearl? (lucru rotund în partea de sus) și se afișează împreună cu Salvare, Salvare ca etc. Când se face clic pe Conversie, conversia face bine. 
[attachment]KuTools1.png[/attachment]
Nu pot vedea suplimentul de pe panglică. Este acolo când merg la secțiunea Addin din Word Options.
[attachment]KuTools2.png[/attachment]
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Am exact aceeasi problema. Am încercat să reinstalez de la zero și am încercat și sugestiile oferite în acest thread. Încă nu poate apărea fila KUTools
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Încercați să dezactivați toate celelalte programe de completare și apoi reinstalați software-ul.

Mulțumesc în avans.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Am eliminat Word 2007 de pe computer și l-am reinstalat fără niciun program de completare. Apoi am instalat din nou KUTools. Încă nu văd fila KUTools - vezi imaginea de descărcare a ecranului atașată.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Puteți încerca, vă rog, să faceți o captură de ecran a managerului dvs. de suplimente Word?
Vă rugăm să aruncați o privire la Personalizarea panglicii dvs. Word.
Word_Ribbon.png
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Word 2007 nu are această opțiune! Vedeți screendump atașat.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Vă rugăm să verificați „Personalizați” conform capturii dvs. de ecran.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Bună ziua,
Făcând clic pe Personalizare („Dând clic pe Customize.jpg”, „Detaliu în Customize1.jpg” și „Detaliu în Customize2.jpg” nu văd nicio referință la KUTools.
Făcând clic pe Add-ins („Clicking on Addins.jpg” și „Clicking on Go.jpg”), văd că KUTools a fost adăugat un Add-in, totuși nu apare în meniul Word.
Cu stima,
Willem
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Vă rugăm să încercați să resetați toate setările Panglicii.
reset_tibbon.png
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Încă nu face diferență!
Vă rugăm, de asemenea, nu resetarea, resetează doar Bara de instrumente Acces rapid, nu Panglica.
 
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Ne pare rău, ar trebui să citiți: Vă rugăm să rețineți, de asemenea...
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna,
Puteți să nu resetați Bara de instrumente Acces rapid?
reset_tibbon_main.png
 
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
În Word 2007, nu există nicio opțiune pentru a odihni panglica.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
-1 voturi
·
4 Comentarii
·
De asemenea, nu văd opțiunea „File principale” nicăieri în Word 2007. Nu are opțiuni nicăieri pentru a adăuga/elimina/resetează panglica. Se poate personaliza doar Bara de instrumente Acces rapid.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Uită-te la această captură de ecran video
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Se pare că toate atașamentele mele de la mesajele mele anterioare au dispărut. Voi încerca să le atașez din nou.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Îmi pare rău pentru dezordinea cu mesajele mele. Lasă-mă să încerc și să explic din nou: 
  1. Word 2007 nu are o opțiune de personalizare a Panglicii, ci doar Bara de instrumente Acces rapid. Vedeți screendump atașat. De asemenea, am verificat acest lucru cu experții locali care au confirmat acest lucru.[/*]
  2. Captura mea video este prea mare pentru a fi atașată, dar doar dovedește că nu există nicio opțiune de personalizare a panglicii.[/*]
Aveți alți clienți Word 2007?

Am încercat să instalez programul de completare pe Online Word 365, dar nu îmi permite să fac acest lucru.
·
de ani în urmă 4
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet