Luni, 29 aprilie 2019
  34 Răspunsuri
  10.2K vizite
0
Voturi
Anula
Am descărcat o versiune de încercare a KuTools for Words (Latest One), dar după instalarea și activarea KuTool nu apare ca o filă în MS Word 2007. Vă rugăm să rezolvați.
de ani în urmă 5
·
#1907
0
Voturi
Anula
Buna,
Vă rugăm să încercați să descărcați și să instalați această versiune.

https://download.extendoffice.com/downloads/WordKutools.exe
de ani în urmă 4
·
#1908
0
Voturi
Anula
Încă nu funcționează după instalarea celui mai nou program.
de ani în urmă 4
·
#1909
0
Voturi
Anula
Buna,

Vă rugăm să accesați managerul de suplimente Word. Vă rugăm să încercați să activați suplimentele Kutools în managerul dvs. de suplimente Word.

Sau postați aici o captură de ecran a managerului de suplimente Word.

Mulțumesc în avans.
de ani în urmă 4
·
#1910
0
Voturi
Anula
Am si eu aceeasi problema. Conversia arată dacă am un document *.doc deschis (dați clic pe Pearl? (lucru rotund în partea de sus) și se afișează împreună cu Salvare, Salvare ca etc. Când se face clic pe Conversie, conversia face bine. 
[attachment]KuTools1.png[/attachment]
Nu pot vedea suplimentul de pe panglică. Este acolo când merg la secțiunea Addin din Word Options.
[attachment]KuTools2.png[/attachment]
Am exact aceeasi problema. Am încercat să reinstalez de la zero și am încercat și sugestiile oferite în acest thread. Încă nu poate apărea fila KUTools
Atasamente (1)
de ani în urmă 4
·
#1912
0
Voturi
Anula
Buna,
Încercați să dezactivați toate celelalte programe de completare și apoi reinstalați software-ul. :)

Mulțumesc în avans.
Am eliminat Word 2007 de pe computer și l-am reinstalat fără niciun program de completare. Apoi am instalat din nou KUTools. Încă nu văd fila KUTools - vezi imaginea de descărcare a ecranului atașată.
Atasamente (1)
de ani în urmă 4
·
#1914
0
Voturi
Anula
Buna,
Puteți încerca, vă rog, să faceți o captură de ecran a managerului dvs. de suplimente Word?
Vă rugăm să aruncați o privire la Personalizarea panglicii dvs. Word.
Word_Ribbon.png
Atasamente (1)
Word 2007 nu are această opțiune! Vedeți screendump atașat.
de ani în urmă 4
·
#1916
0
Voturi
Anula
Buna,
Vă rugăm să verificați „Personalizați” conform capturii dvs. de ecran.
Bună ziua,
Făcând clic pe Personalizare („Dând clic pe Customize.jpg”, „Detaliu în Customize1.jpg” și „Detaliu în Customize2.jpg” nu văd nicio referință la KUTools.
Făcând clic pe Add-ins („Clicking on Addins.jpg” și „Clicking on Go.jpg”), văd că KUTools a fost adăugat un Add-in, totuși nu apare în meniul Word.
Cu stima,
Willem
de ani în urmă 4
·
#1918
0
Voturi
Anula
Buna,
Vă rugăm să încercați să resetați toate setările Panglicii.
reset_tibbon.png
Atasamente (1)
Încă nu face diferență!
Vă rugăm, de asemenea, nu resetarea, resetează doar Bara de instrumente Acces rapid, nu Panglica.
 
Ne pare rău, ar trebui să citiți: Vă rugăm să rețineți, de asemenea...
de ani în urmă 4
·
#1921
0
Voturi
Anula
Buna,
Puteți să nu resetați Bara de instrumente Acces rapid?
reset_tibbon_main.png  
În Word 2007, nu există nicio opțiune pentru a odihni panglica.
De asemenea, nu văd opțiunea „File principale” nicăieri în Word 2007. Nu are opțiuni nicăieri pentru a adăuga/elimina/resetează panglica. Se poate personaliza doar Bara de instrumente Acces rapid.
Uită-te la această captură de ecran video
Se pare că toate atașamentele mele de la mesajele mele anterioare au dispărut. Voi încerca să le atașez din nou.
Îmi pare rău pentru dezordinea cu mesajele mele. Lasă-mă să încerc și să explic din nou: 
  1. Word 2007 nu are o opțiune de personalizare a Panglicii, ci doar Bara de instrumente Acces rapid. Vedeți screendump atașat. De asemenea, am verificat acest lucru cu experții locali care au confirmat acest lucru.[/*]
  2. Captura mea video este prea mare pentru a fi atașată, dar doar dovedește că nu există nicio opțiune de personalizare a panglicii.[/*]
Aveți alți clienți Word 2007?

Am încercat să instalez programul de completare pe Online Word 365, dar nu îmi permite să fac acest lucru.
  • Pagina:
  • 1
  • 2
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.