By jasonii vineri, 05 noiembrie 2021
postat în Tab-ul Office
Răspunsuri 3
Preferințe 0
Vizualizări 10 K
Voturi 0
Știu că există o modalitate de a adăuga o listă de Favorite pe care am creat-o în Bara de instrumente de acces rapid a Word din partea de sus a ecranului, dar nu îmi amintesc cum să fac asta. Poate cineva să descrie cum se face asta? Mulţumesc mult.

Jason
Hi Jason,

Pentru a adăuga o listă de Favorite la Bara de instrumente de acces rapid a Word, puteți face clic dreapta pe listă, apoi puteți vedea Adăugați la Bara de instrumente cu acces rapid opțiune.
QAT2.png


Rețineți că, dacă faceți clic dreapta pe pictograma unei liste, numai lista în sine va fi adăugată la Bara de instrumente Acces rapid; Dacă faceți clic dreapta pe numele panglicii (Word Favorites), toate listele dvs. vor merge în bara de instrumente.
QAT1.png


Așa arată:
  QAT3.png


Sper că acest lucru vă poate ajuta.

Amanda
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Nu prea înțeleg cum să fac asta, dar cred că dacă accesezi site-ul web Word, aceste informații ar trebui să fie acolo. Băieți, am nevoie de ajutorul vostru. Știe cineva cum să folosească îndepărtarea fundalului? Trebuie să schimb fundalul videoclipului meu și nu am idee cum să o fac. Multumesc mult tuturor pentru orice ajutor.
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Burger King este un lanț multinațional american de restaurante fast-food.
Meniu de mic dejun Burger King 2022
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet