By ean vineri, 16 decembrie 2022
postat în Tab-ul Office
Răspunsuri 4
Preferințe 0
Vizualizări 5.4 K
Voturi 0
Rulează Powerpoint pentru Microsoft 365 MSO (versiunile 2212, 64 de biți). Fila Office funcționează bine pentru Excel și Word, dar dacă se întâmplă să aveți trei sau mai multe pachete Powerpoint deschise, blochează și îngheață Powerpoint. Apoi trebuie să fac o închidere grea pe Powerpoint. Rulez cea mai recentă versiune de OfficeTab. aceasta a fost o problemă cu versiunile anterioare de officeTab. A trebuit să dezactivez officeTab pentru PowerPoint și să folosesc doar officetab pentru Excel.

Va fi rezolvată fiecare problemă? trecut de 4 ani.
Am dezactivat toate celelalte suplimente PowerPoint și fila Office a funcționat o dată când aveam trei file .pptx într-o vizualizare, dar apoi s-a prăbușit. acum Powerpoint nu îmi va permite să activez suplimentul pentru fila Office. îl face inactiv; indiferent, dacă schimb starea la activ, o aruncă înapoi la inactiv. L-am dezinstalat și reinstalat și se întâmplă la fel. deschideți un fișier .pptx, spune că PowerPoint are probleme cu programul de completare pentru fila Office și îl dezactivează pentru .pptx.
ean
·
1 ani în urmă
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
dacă schimb starea în activ, o întoarce la inactiv. L-am dezinstalat și reinstalat și se întâmplă la fel. deschideți un fișier .pptx, spune că PowerPoint are probleme cu programul de completare pentru fila Office și îl dezactivează pentru .pptx.
·
în urmă 11 luni
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Salut,

Ați putea încerca, vă rog, să dezactivați celelalte programe de completare pe care le aveți pentru PowerPoint și să verificați ulterior dacă Office Tab funcționează corect? Ne cerem scuze pentru orice inconvenient cauzat.

Amanda
·
în urmă 11 luni
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Am dezactivat toate suplimentele pentru PowerPoint și problema rămâne. OfficeTab se blochează spunând că are probleme cu PowerPoint după ce aveți mai mult de 1 fișier pptx deschis. Uneori, când deschideți PowerPoint, se spune că are probleme cu OfficeTab.
ean
·
în urmă 11 luni
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet