Duminică, 05 aprilie 2020
  3 Răspunsuri
  8.9K vizite
0
Voturi
Anula
Am întrebat asta cu mult timp în urmă, dar tocmai am reinstalat Office pe laptopul meu după ce a trebuit să înlocuiesc Windows.

How do I move the "New" button from the Office Tab bar on the far right so that it'll be on the tabs?

Îmi amintesc că a fost destul de simplu, dar pentru viața mea nu îmi amintesc.

Mulțumesc pentru orice ajutor și informații.

Larry Aubin
de ani în urmă 4
·
#2107
0
Voturi
Anula
Buna,
Îmi pare rău, nu îl puteți muta.
de ani în urmă 4
·
#2108
0
Voturi
Anula
Poate fi mutat. Am mai făcut-o de câteva ori, dar pentru că a fost acum destul de mult timp am uitat cum.

Am căutat răspunsul pe care l-am primit înainte despre cum să-l schimb, dar nu a apărut nimic. Voi continua să caut.

Vă mulțumim pentru încercarea de a ajuta.
de ani în urmă 3
·
#2109
0
Voturi
Anula
Pașii din acest articol vă vor arăta cum să mutați locația Barei de instrumente Acces rapid în Outlook 2013. Dacă nu ați schimbat această locație înainte, atunci această bară de instrumente ar trebui să fie în partea din stânga sus a ferestrei. Urmând pașii din tutorialul de mai jos, bara de instrumente de acces rapid va muta sub panglică.

Pasul 1: Deschideți Outlook 2013.
Pasul 2: Faceți clic pe fila Fișier din colțul din stânga sus al ferestrei.
Pasul 3: Faceți clic pe butonul Opțiuni din coloana din partea stângă a ferestrei.
Pasul 4: Faceți clic pe opțiunea Bară de instrumente Acces rapid din coloana din stânga a ferestrei Opțiuni Outlook.
Pasul 5: Bifați caseta din stânga Afișați bara de instrumente cu acces rapid sub Panglică. Faceți clic pe butonul OK din partea de jos a ferestrei pentru a aplica modificarea.
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.