By adamsjiml miercuri, 17 martie 2021
postat în Tab-ul Office
Răspunsuri 1
Preferințe 0
Vizualizări 8.5 K
Voturi 0
Am descărcat recent (în mod accidental) cea mai recentă versiune a Office Tab Enterprise pe computerul meu pe care aveam deja o versiune mai veche. Am continuat să primesc notificări de cumpărare (nu am vrut să cumpăr pentru acest computer), așa că, din disperarea de a scăpa de mementoul enervant constant, l-am dezinstalat. Acest lucru aparent a dezinstalat și versiunea mea cu licență. Deci acum am nevoie de versiunea mai veche ca să o pot reinstala. Informațiile despre cheia mea de licență pentru versiunea mai veche sunt afișate în șirul de e-mail de mai jos: Stimate client, Am primit comanda dvs., vă mulțumim foarte mult pentru sprijin ExtendOffice. Numele licenței și codul licenței Office Tab sunt după cum urmează:

Dacă numele licenței arată ca „**** ****-1”, vă rugăm să vă asigurați că ați introdus „**** ****” și „-1” în caseta cu numele licenței. cheia nu funcționează, vă rugăm să instalați cea mai recentă versiune a Office Tab la următoarea adresă:
http://www.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTab.exeVă rugăm să nu ezitați să-mi trimiteți e-mail dacă aveți întrebări sau probleme. Mulțumesc foarte mult! 
Salutari,
AddinTools & ExtendOffice
Buna,
Vă rugăm să nu postați informațiile despre licență pe forum.
Vă rugăm să încercați să ne contactați prin sales@extendofficePentru a..
·
de ani în urmă 3
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet