By pawel_nl luni, 10 ianuarie 2022
Răspunsuri 5
Preferințe 0
Vizualizări 5.4 K
Voturi 0
Buna tuturor,
Ik maak gebruik van kutools om e-mailbijlagen van verschillende accounts in Outlook automatisch op you slaan. Het heeft tot nu toe goed gewerkt (2 maanden). Helaas zijn de bijlagen van sommige e-mails die op 5 ianuarie zijn verzonden, niet op schijf opgeslagen. Ik heb gecontroleerd of de regels voor automatisch opslaan corect werken - geen probleem hier.
Graag hupl.
Bună pawel_nl,

Ne pare rău, nu v-am putut înțelege, vă rugăm să postați în engleză.

Amanda
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Scuze, m-am gândit că ar trebui să scriu în olandeză
Folosesc kutools pentru a salva automat atașamentele de e-mail din diferite conturi de e-mail în Outlook. A funcționat bine până acum (2 luni). Din păcate, atașamentele unor e-mailuri trimise pe 5 ianuarie nu sunt salvate pe disc. Am verificat dacă regulile de salvare automată funcționează corect - nicio problemă aici. Vreo idee?
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Bună pawel_nl,

Poți să-ți verifici protocolul de e-mail? Este schimb, pop sau IMAP? Dacă este un schimb, salvarea automată a atașamentelor poate fi amânată dacă nu ați deschis Outlook la timp.

Pentru a vă asigura că toate atașamentele sunt salvate automat, după ce ați terminat trimiterea și primirea e-mailurilor, mențineți Outlook să ruleze în fundal pentru o perioadă. Kutools va salva automat atașamentele atunci când nu se efectuează nicio operațiune pe Outlook.

Amanda
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Buna Amanda,
Toate conturile din Outlook folosesc IMAP. Este ciudat pentru că acum, când testez, toate atașamentele sunt salvate.

Pawel
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Bună Pawel,

Multumesc pentru informatie. Dacă mai aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să-mi spuneți.

Amanda
·
de ani în urmă 2
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet