Utilizator anonim
  Miercuri, 11 Mai 2022
  1 Răspunsuri
  6.4K vizite
0
Voturi
Anula
Computerul meu sa blocat de Crăciun. A trebuit să iau unul nou, deoarece o supratensiune electrică la începutul anului a provocat o mică problemă necunoscută care a devenit o mare problemă cunoscută. Am avut toate copiile de rezervă. Am avut câteva probleme între IMAP și e-mailul POP pe care le-am rezolvat accesând POP, astfel încât să pot combina toate adresele mele de e-mail într-un singur fișier PST de pe disc, nu „C”, așa cum am avut înainte de accident.
Timp de câteva luni, în timp ce restauram toate celelalte software-uri non-MSFT, am avut mai multe fișiere de e-mail pentru fiecare adresă de e-mail pe care o am. Asta a creat multe duplicate. Am reușit să elimin majoritatea duplicatelor folosind instrumentele PST. Setul său de instrumente nu a putut filtra multe e-mailuri duplicate; in orice caz.
Deci, am cumpărat instrumentul care ExtendOffice avut printr-un link către 4Team care a eliminat destul de multe.

Am importat toate regulile mele standard încorporate în Outlook care trimit e-mailuri către anumite foldere. Zilele trecute am importat ExtendOffice reguli care găsesc e-mailuri nedorite. Deoarece a durat atât de mult să-mi reconstruiesc computerul (sezonul de taxe și altele), am 6,000 de e-mailuri (în funcție de numărul de foldere) de filtrat. Merge FOARTE, FOARTE ÎNT.

De ce? În afară de încercarea de a evita un astfel de conglomerat de e-mailuri, poate fi filtrul de nedorit să ruleze mai repede?

BTW: Care este sintaxa etichetelor de pe acest site?
1 ani în urmă
·
#2836
0
Voturi
Anula
Salut,

Scuze pentru raspunsul intarziat. Căutăm mereu o soluție pentru a rula mai repede filtrul de nedorite. Cu toate acestea, dacă aveți cantități mari de e-mailuri, va dura ceva timp pentru a filtra cu versiunea curentă.

Odată ce avem o soluție, o vom include în versiunile viitoare.

Vă mulțumim pentru feedback-ul dumneavoastră.

Amanda
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.