Vineri, 17 martie 2023
  1 Răspunsuri
  4.2K vizite
0
Voturi
Anula
Caut o modalitate de a adăuga casete de selectare pe care se pot face clic la mesajele de e-mail în Outlook. Am nevoie de mai multe casete de selectare, nu de un sondaj. Aș dori să creez șabloane sau „tabele” în care să pot copia și lipi informații într-un mesaj de ieșire, iar destinatarul să poată bifa casetele de pe e-mailul de răspuns, astfel încât să pot vedea opțiunile sale cu privire la o serie de probleme sau întrebări . Am încercat mai multe lucruri cu lipirea din Word, dar nimic nu funcționează pentru un răspuns.

Îmi va permite programul de completare să fac asta?
Destinatarul care îmi trimite răspunsurile înapoi are nevoie și de supliment?

Mulțumesc,

Tony
1 ani în urmă
·
#3448
0
Voturi
Anula
Salut,

Da, Panoul Kutools din Kutools pentru Outlook vă permite să inserați casete de selectare rapid și ușor.

După ce descărcați Kutools pentru Outlook, când creați un mesaj nou, panoul Kutools se va afișa în partea dreaptă a ferestrei de mesaje, așa cum se arată mai jos. (Dacă nu îl vedeți, faceți clic Panou pe Mesaj fila.)

1. Pe Text automat fila, 2. selectați Caseta de bifat, apoi 3. faceți clic pe Caseta de verificare 1 pentru a introduce o casetă de selectare.
kutools pane.png

Odată ce destinatarii primesc mesajul, ei pot bifa casetele de pe e-mailurile lor de răspuns și ți-l pot trimite. Și nu au nevoie de supliment pentru a răspunde la mesaj.

Dacă aveți întrebări, vă rugăm să nu ezitați să mă întrebați.

Amanda
Atasamente (1)
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.