0
Voturi
Anula
Bună,
Testez acest plugin Kutools pentru Outlook pentru a curăța o cutie poștală foarte mare (70 GB în dimensiune). Are o mulțime de fișiere .pdf atașate. Ștergerea lor nu este o opțiune, așa că detașarea lor și înlocuirea lor cu hyperlinkuri este o soluție excelentă.

Într-o cutie poștală de testare din același Outlook, totul a funcționat perfect. Am selectat niște mailuri, am detașat fișierele și au fost create și adăugate niște hyperlink-uri la e-mailuri.
Dar, cu căsuța poștală pe care trebuie să o curăț, fișierele sunt detașate, dar nu sunt afișate hyperlinkuri. Am încercat deja butonul „reparare linkuri”, dar nu a funcționat.

Desigur, nu am selectat toate e-mailurile deodată, lucrez pe lună - selecția este de aproximativ 40-50 de e-mailuri la un moment dat. După procesele de deconectare, apare o casetă care spune „Au fost detașate 0 fișiere”. Dar, le pot vedea în folderul salvat.

Rularea Outlook prin Office 365 Familiy - nu versiunea business cu găzduire inclusă. Cea mai recentă versiune, am actualizat această perspectivă ieri chiar înainte de a instala Kutools.
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.