By scottfarris@scottfarris.com marți, 12 septembrie 2023
Răspunsuri 1
Preferințe 0
Vizualizări 4K
Voturi 0
Tocmai am început să folosesc opțiunea de a insera data și ora în partea de sus a corpului e-mailului meu, acest lucru este util atunci când trebuie să documentez o problemă și trebuie să dezvolt o cronologie. Există două mici probleme:

Când Kutools inserează data, există o revenire grea deasupra acesteia. Nu e mare lucru, dar când folosesc pașii mei rapidi, pentru răspunsul meu, îmi pune mesajul scris în prealabil deasupra datei. Vezi mai jos.

Această solicitare a fost respinsă din cauza lipsei unui PO. Vă rugăm să retrimiteți cu numărul PO.
Luni, 11 septembrie 2023, la 4:33:54, Scott Farris a scris:

A doua problemă este că formatul datei nu vă permite să adăugați „la” între dată și oră, ceea ce îl face incorect din punct de vedere gramatical. Ar trebui sa spun,

Luni, 11 septembrie 2023, la 4:33:54, Scott Farris a scris:

Știu că acestea sunt probleme destul de mici, dar sunt puțin TOC și mă deranjează.

mulțumesc
Scott Farris
Salut,

Multumim pentru feedback-ul dvs. Am transmis sugestiile dvs. echipei noastre de dezvoltare pentru a le lua în considerare în versiunile viitoare.

Apreciem atenția acordată detaliilor și luăm în serios sugestiile dumneavoastră. Contribuția dvs. ne ajută să ne îmbunătățim produsul și să oferim o experiență mai bună pentru toți utilizatorii noștri.

Dacă aveți alte sugestii sau întâmpinați alte probleme, vă rugăm să nu ezitați să ne anunțați. Suntem aici pentru a vă ajuta.

Amanda
·
în urmă 8 luni
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet