By WaffleDot miercuri, 11 mai 2022
Răspunsuri 2
Preferințe 0
Vizualizări 6.8 K
Voturi 0
Bună, băieți, sunt nou în folosirea kutools pentru jobul meu, am întrebări câte dispozitive într-o cheie de licență? există un număr maxim de dispozitive conectate? sau atâta timp cât îmi folosesc e-mailul înregistrat, mă pot autentifica unde vreau? și Kutools este pentru licență pe viață sau doar 1 an? scuze că le-ai întrebat, pentru că nu înțeleg prezentarea generală. multumesc pentru raspuns
Salut,

- câte dispozitive într-o cheie de licență? există un număr maxim de dispozitive conectate?
- Puteți să instalați și să utilizați o copie a software-ului pe dispozitivul licențiat și să instalați o altă copie pe un dispozitiv portabil pentru utilizare de către singurul utilizator principal al dispozitivului licențiat.
Dacă instalați o copie a Software-ului pe un Terminal Server sau Citrix Server, este necesară o licență de aplicație desktop separată pentru fiecare desktop de pe care este accesată aplicația.
[attachment]dispozitiv cu licență.png[/attachment]

- sau atâta timp cât îmi folosesc e-mailul înregistrat, mă pot autentifica unde vreau?
- Puteți licenția doar două dispozitive (un computer și un dispozitiv portabil). Cu toate acestea, dacă trebuie să îl utilizați în altă parte, îl puteți accesa de la distanță.
acces la distanță.png


- Kutools este pentru licență pe viață sau doar 1 an?
- Este o licență pe viață. Puteți folosi versiunea pe care ați cumpărat-o pentru totdeauna. Și acceptă upgrade gratuit timp de 2 ani. După 2 ani de utilizare, dacă doriți să îl actualizați la cea mai recentă versiune, va trebui să reînnoiți abonamentul.

Pentru mai multe detalii, consultați https://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html.

Amanda
·
1 ani în urmă
·
0 Îi place
·
1 Voturi
·
4 Comentarii
·
Bună WaffleDot și utilizatorilor care au citit postarea. Îmi pare rău că am actualizat răspunsul. Vă rugăm să consultați cel mai recent răspuns editat de mai sus.
·
1 ani în urmă
·
0 Îi place
·
0 Voturi
·
4 Comentarii
·
Vizualizați mesajul complet