Sâmbătă, 30 septembrie 2023
  1 Răspunsuri
  3.3K vizite
0
Voturi
Anula
Buna,
Am o situație în care am un registru de lucru cu 400 de file pe care vreau să le împart în propriile foi de lucru separate. Compania noastră necesită o etichetă de sensibilitate. Aveam versiunea 18 a KuTools și nu am avut nicio problemă. Cu toate acestea, am avut o migrare a organizației care a rupt KuTools, așa că am fost forțat să obțin cea mai recentă versiune.

Deci problema mea este că registrul de lucru pe care vreau să-l împart are deja eticheta de sensibilitate „Confidențial”. Când lansez funcția Split Workbook, trebuie să dau clic și să selectez fiecare împărțire. După cum vă puteți imagina, acest lucru ar putea dura mult timp și aproximativ 1200 de clicuri de mouse și voi avea un caz major de tunel carpian.

Aveți vreo idee ce m-ar putea ajuta să fiu mai eficient?

Voi încărca capturi de ecran ale promptului Sensitivity și ale versiunii Office 365 pe care o avem. Sunt pe Win 10 Enterprise v21H2.

mulțumesc
Jim
în urmă 7 luni
·
#8448
0
Voturi
Anula
Salut,

Cea mai recentă versiune de Kutools acceptă într-adevăr etichetele de sensibilitate. Pentru a rezolva problema în mod eficient, vă recomand să faceți upgrade la cea mai recentă versiune. Acest lucru ar trebui să vă permită să lucrați cu etichetele de sensibilitate mai eficient și să evitați necesitatea unei selecții manuale extinse.
etichete de sensibilitate.png

Puteți face upgrade la cea mai recentă versiune făcând clic pe „Ajutor” > „Verificați actualizări” în fila Kutools.

Dacă întâmpinați dificultăți în timpul procesului de actualizare sau aveți întrebări suplimentare, vă rugăm să nu ezitați să contactați. Suntem aici pentru a vă ajuta.

Amanda
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.