Utilizator anonim
  Duminică, 17 Martie 2024
  1 Răspunsuri
  1.6K vizite
0
Voturi
Anula
Bună.

Am făcut a doua achiziție pe 1 februarie 2022.
Au mai trecut doi ani, dar încă nu pare să aibă caracteristicile mari pe care cred că le are, așa că nu am făcut încă o nouă achiziție.
Pot actualiza la ultima actualizare 29.10 înainte de februarie 2024?
Dacă faceți clic pe linkul de descărcare de la pagina 29.10, veți fi direcționat către pagina de descărcare 30.00.
Aș dori să folosesc 29.10 cu privilegii de utilizator plătite, dacă este posibil.

mulțumesc
1 luni în urmă
·
#8576
0
Voturi
Anula
Salut,

Vă mulțumim că ne-ați contactat. În ceea ce privește întrebarea dvs., vă rugăm să rețineți că, cu suportul gratuit de actualizare de 2 ani, aveți dreptul să actualizați versiunile lansate înainte de 31 ianuarie 2024. Cu toate acestea, Kutools pentru Excel 29.10 a fost lansat pe 26 februarie 2024, ceea ce înseamnă că puteți actualiza doar la versiunea 29.00 sau versiuni anterioare.

Înțelegem dorința dvs. pentru cele mai recente funcții și vă recomandăm cu căldură să luați în considerare reînnoirea licenței. Versiunea 30.0 introduce caracteristica puternică AI - Kutools AI Aide, care vă poate îmbunătăți semnificativ productivitatea și eficiența fluxului de lucru.

Vă mulțumim din nou pentru sprijin și vă rugăm să nu ezitați să contactați dacă aveți alte întrebări sau nelămuriri.

Amanda
  • Pagina:
  • 1
Nu există răspunsuri făcute pentru acest post.